Nawigacja
Strona Główna
O mnie
Jak pomóc?
Dostosowanie samochodu
Podziękowania
Pomogli
Galeria
Polecane strony
Do pobrania
Kontakt
1%
POMOGĘ W ROZLICZENIU PIT W ZAMIAN ZA 1% PODATKU!

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZĘ O KONTAKT.


Image and video hosting by TinyPic
Online
Podziękowania


DZIĘKUJĘ ZA 1% PODATKU!!! Serce
Dziękuję
(2017r.)

Kochani, w końcu uzyskałam info odnośnie 1% za rok 2016. W tym roku z dużym opóźnieniem , ale ...zebraliśmy 3514,30 zł. Jak to śpiewał Rysiek Riedel "brakuje słów, żeby wyrazić to co czuję". Bardzo Wam dziękuję za zaufanie, za każdy grosz, za wsparcie, za dobre słowo.


Słynny australijski mówca, Nick Vujicic, który urodził się bez kończyn, często powtarza: „Niektóre okoliczności nie wynikają wcale z twoich błędów i pozostają poza twoją kontrolą. Zawsze jednak masz pewien wybór – możesz albo się poddać, albo z nadzieją walczyć o lepsze życie...”. Dziękuję za pomoc w tej walce.


(2016r.)

Kochani, mamy informację z US odnośnie 1% za rok 2015. Jesteście niesamowici-w tym roku zebraliśmy 3668,5zł. Jak to śpiewał Rysiek Riedel "brakuje słów, żeby wyrazić to co czuję". Bardzo bardzo dziękuję Wam za wszystko, za chęci, zaangażowanie i za podarowanie tego swojego procenta. Wiem, że wszyscy z niecierpliwością oczekujecie na zakończenie tego wszystkiego, nie mniej chyba ode mnie.(2015r.)

Kochani, w 2014 roku zebraliśmy 5922,72zł za co bardzo wszystkim DZIĘKUJĘ! Wiem, że wszyscy z niecierpliwością oczekujecie na zakończenie tego wszystkiego, nie mniej chyba ode mnie. Jestem w stałym kontakcie ze Stowarzyszeniem Spinka i mam nadzieję, że już niebawem uda się znaleźć model, który damy radę przerobić i dostosować, bo jak wiecie nie jest to takie proste. Podobno było na rynku ostatnio niezłe wyjściowe autko, ale ktoś nas uprzedził. Te zaś sprowadzane z Niemiec przez pewną firmę, nie do końca miały przejrzystą dokumentację. Mam nadzieje ze mnie zrozumiecie, ale nie chcę zbytnio na szybkiego pakować się w coś co potem dostarczy mi dodatkowych problemów. Myślę że pośpiech nie jest tu dobrym doradcą, chcę jak najbardziej racjonalnie wykorzystać te Wasze procenty. Trzymajcie kciuki, wierzę, że już niedługo coś znajdziemy;)(2014r.)

Kochani, w tym roku udało się zebrać 6200zł, co oznacza, że powoli zaczynamy rekonesans. W chwili obecnej czekam na wycenę dokonaną przez dwie firmy, na wiosnę planuję podróż do Warszawy i podjęcie ostatecznej decyzji co dokładnie montujemy. Myślę, że wszystko się zamknie w 2015r. Pytacie czy możecie mnie wesprzeć jeszcze w tegorocznych zeznaniach podatkowych- oczywiście jak najbardziej jest to możliwe. Jak wiecie przedsięwzięcie jest kosztowne i każdy grosz się przyda. Jeżeli nie macie pomysłu na alokację swojego 1% będzie mi bardzie miło. Obiecuję-nie zmarnuję ani grosza.


Jeszcze raz DZIĘKUJĘ każdemu kto w jakikolwiek sposób zaangażował się w to, żebym była jeszcze bardziej samodzielna, mobilna, niezależna... Kto mnie zna osobiście wie, że nie potrafię długo usiedzieć w miejscu, zawsze szukam nowych wyzwań, nowych życiowych celów, dlatego każdemu dziękuję za pomoc w ukończeniu tej niezwykle trudnej drogi do mobilności...Mimo wielu barier z jakimi na codzień się zmierzam, fajnie jest żyć mając wokół siebie tak wspaniałych ludzi-przyjaciół, rodzinę, znajomych i nieznajomych. Dzięki, że we mnie wierzycie, rozumiecie moje czasem dziwne pomysły i wspieracie najlepiej na świecie! Wiem...że czasem nie jest to łatwe, wśród nas jest tak wielu, którzy codziennie walczą o to, żeby przeżyć...dlatego tym bardziej dziękuję.

Dziękuję każdemu z Was z osobna-nie tylko tym co przekazywali swój 1% podatku właśnie na mój cel, kto wpłacał pieniądze na subkonto, kto drukował i roznosił setki ulotek(Michale-DZIĘKI-chyba jesteś rekordzistą;) ), kto powiedział, przekazał informację dalej, kto nigdy nie zwątpił, że to wszystko ma jakiś sens... Pamiętajcie dobro powraca...Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się Wam wszystkim odwdzięczyć...

Bariery są tylko w naszych głowach-warto je łamać...


(2013r.)

Kochani, w tym roku po raz kolejny podarowaliście mi swoją najdroższą rzecz....podarowaliście mi swoje gorące serducho. Nie zapomnieliście o mnie podczas okresu rozliczeniowego i wsparliście mnie swoim 1% podatku. Dopiero teraz Urzędy Skarbowe przekazały wykaz 1%. Dzięki Wam znowu udało się zebrać pokaźną sumę, która wynosi aż 6518,10zł.

Chciałabym każdego z Was bardzo uściskać, no ale niestety nie jest to możliwe. Muszę się, więc ograniczyć do tych kilku słów, w których trudno jest zawrzeć moją wdzięczność. Wokół nas jest tylu potrzebujących, a Wy wybieracie mnie wskazując mój cel w swoich zeznaniach podatkowych. Dziękuję za każdy przekazany grosz, za pamięć, zrozumienie, za ulotki, za promocję strony, ale przede wszystkim, że zawsze mogę na Was liczyć. Łatwiej jest żyć otaczając się takimi ludźmi.

DZIĘKUJĘ KAŻDEMU Z WAS Z OSOBNA!

I pamiętajcie mam wobec Was wszystkich coraz większy dług wdzięczności...

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

(2012r.)


Kochani, pragnę Wam Wszystkim bardzo serdecznie podziękować za wpłacony w tym roku 1% podatku. Niestety dopiero kilka dni temu urzędy skarbowe przekazały fundacjom zestawienie. W tym roku już po raz trzeci bardzo mnie wsparliście, udało się zebrać 6750zł. Wiem, że mój cel w stosunku do wielu osób zbierających jest mniejszej rangi, dlatego dziękuję każdej z 184 osób, które to właśnie mnie wskazały w swoich zeznaniach podatkowych. Część z Was znam lub kojarzę, część to osoby całkiem mi obce, co przyznam jest bardzo podbudowujące. Dziękuję za Wasze serducho i głęboko wierzę, że już niedługo droga do mobilności zostanie ukończona. Mam nadzieję, że kiedyś w jakiś sposób uda mi się Wam Wszystkim odwdzięczyć...jakby co dajcie znać:)

Zawsze będę mieć wobec Was dług wdzięczności... Dziękuję...____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

(2011r.)


Dziękuję
Kochani, w tym roku po raz kolejny podarowaliście mi swoje serducho. Dopiero teraz w październiku kwota zebrana w tym roku z 1% podatku została podliczona i wynosi uwaga 19818,40zł. Tak wiem, ja też jestem jeszcze w wielkim szoku! Naprawdę nie spodziewałam się, aż takiego sukcesu!!Wiem, że nie udałoby się to bez Waszej pomocy. Dziękuję wszystkim, którzy wsparli mnie w jakikolwiek sposób- tym, którzy to właśnie mnie zdecydowali się wskazać w swoich zeznaniach podatkowych i tym, którzy w najrozmaitszy sposób propagowali akcję. Wiem, że wokół nas jest wielu potrzebujących, których cel jest niejednokrotnie ważniejszy czy pilniejszy od mojego, dlatego też bardzo dziękuję za zrozumienie, zainteresowanie i wsparcie. Wierzę, że dzięki Wam droga do mobilności zostanie wkrótce ukończona. Jestem bardzo dumna, że wśród nas jest tak dużo ludzi o tak dużym sercu.

Niestety ze względu na procedurę przekazywania 1% podatku przez Urzędy Skarbowe nie jestem w stanie podziękować indywidualnie każdemu z Was, dlatego robię to za pośrednictwem tej strony. Liczę, że jeszcze tu zaglądniecie i przeczytacie moje wyrazy wdzięczności.


DZIĘKUJĘ KAŻDEMU Z WAS Z OSOBNA. DZIĘKI WAM ŚWIAT STAJE SIĘ PIĘKNIEJSZY:)


____________________________________________________________________________________________________________________________________________________


(2010r.)

Kochani przyjaciele, rodzinko, znajomi i nieznajomi! Chciałabym Wam bardzo serdecznie podziękować za przekazanie 1% podatku.

W ubiegłym roku była to moja, a właściwie nasza pierwsza zbiórka i uwaga... udało się zebrać: 8106,40zł


Nie sposób podziękować każdemu z Was osobno. Większości z Państwa nie znam, nie wiem skąd pochodzicie(tylko w przypadku tych z Państwa, którzy wyrazili zgodę na przekazanie danych znam jedynie imię i nazwisko oraz nazwę US), ale wiem, że macie dobre serce. Zdaję sobie sprawę, że osób potrzebujących takiego wsparcia jest o wiele więcej, dlatego tym bardziej dziękuję, że zdecydowaliście się to właśnie mnie wskazać w swoich zeznaniach podatkowych.


Dziękuję każdej z 229 osób za Wasze serce, zrozumienie i pomoc. Dzięki ludziom takim jak Wy mam siłę, aby stawiać czoła przeciwnościom losu. Ponadto bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w promocję mojej strony i roznoszenie ulotek. Paulinko O., Magdo Z., Michale G., Pawle K., Gosiu U., Aniu H., Aniu W., Marto i p. Moniko G., Bartku i Aniu K., Jagódko, Alu, p. Beato M., Basiu P., Gosiu P., Maćku P., mamo, ciociu Ulu P., ciociu Danusiu G., ciociu Ulu M. i wujku Romku i wszystkim wszystkim, których tutaj nie wymieniłam, a którzy dołożyli się do tego sukcesu! Bez Was ta akcja nie miałaby takiego powodzenia. Bardzo serdecznie Wam dziękuję za Wasz wysiłek. Jesteście kochani!


Jeszcze raz gorąco WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ! Pomoc, którą wszyscy mi zaoferowaliście jest bezcenna. Tym samym proszę o dalszą pamięć i wsparcie 1% w kolejnych latach.


W tym miejscu chciałabym także serdecznie podziękować moim najwspanialszym na świecie instruktorom. A było ich aż 4:)

Michale C., Michale Sz., Radku(McGyverze) i Mariuszu bez Was nie zrobiłabym tego pierwszego kroku w pokonaniu mobilności. Dzięki za wsparcia i wiarę we mnie, za Waszą niesamowitą cierpliwość i zrozumienie.

No i oczywiście wszystkim polecam najlepszą szkołę bezpiecznej jazdy- Szkołę Auto Skoda. z Poznania:)


 
FACEBOOK
POLUBISZ???Powiadom innych:

dodajdo

Udostępnij na Facebooku! Dodaj do Śledzika! Wrzuć w Gwar Wyczaj to! Dodaj do Flakera! Dodaj do Digg!
Info

Fundacja Normalna Przyszłość.

Nr KRS: 0000197482
Al. Stanów Zjednoczonych 53/pok. 421
04-028 Warszawa
Nr rachunku bankowego: 13 1440 1299 0000 0000 1079 3998

Z dopiskiem: "dla Katarzyny Machowskiej"


69,642 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl