Nawigacja
Strona Główna
O mnie
Jak pomóc?
Dostosowanie samochodu
Podziękowania
Pomogli
Galeria
Polecane strony
Do pobrania
Kontakt
1%
POMOGĘ W ROZLICZENIU PIT W ZAMIAN ZA 1% PODATKU!

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZĘ O KONTAKT.


Image and video hosting by TinyPic
Klikaj-pomagaj!
PAJACYK=

Online
Strona główna
Mobilność to swoboda przemieszczania się.

Dla mnie jako osoby niepełnosprawnej jest receptą na lepszą, codzienną rehabilitację, na dalszy rozwój, samodzielność, niezależność,

na pełną integrację zarówno tą społeczną jak i zawodową.PRZEKAŻ 1% PODATKU Serce
Kochani, po pierwsze DZIĘKUJĘ wszystkim, którzy w rubryce 1% zeznania podatkowego za rok ubiegły tj. 2017 wpisał właśnie mój cel. Dziękuję Wam z całego serca, bo znowu udało się zebrać 4647,8 zł co spowodowało, że na koncie mamy 65 148,35zł. Przedłużyłam konto na kolejne dwa lata. Niektórzy z Was wiedzą, że na razie mam spore problemy z ręką i czekam na operację. Mam nadzieję, że po niej ręka wróci do pełnej sprawności i w końcu uda się zrealizować cel. Wierzę w to głęboko więc i Wy trzymajcie za mnie mocno kciuki! Jeżeli nadal macie ochotę mnie wspierać to z góry DZIĘKUJĘ!Być może w tym roku pieniądze zostaną przeznaczone na rehabilitację ręki. To będzie moje pierwsze oderwanie od wyznaczonego celu, ale w chwili obecnej posiadanie sprawnej ręki jest dla mnie priorytetem. Wierzę, że to rozumiecie. A potem musi być dobrze, bo jak nie ja to kto...?;)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jestem osobą poruszającą się na wózku inwalidzkim, od urodzenia choruję na rzadką chorobę neurologiczną Polineuropatię. W swoim życiu kieruję się zasadą, że "nie można nie robić niczego tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego", co powoduje, że pomimo swojej niepełnosprawności staram się żyć jak najaktywniej:) Myślę, że wiele już w życiu dzięki wsparciu najbliższych udało mi się osiągnąć. Jednakże nadal moją główną barierą jest mobilność, choć pomimo czterokończynowego niedowładu i wielu problemów technicznych udało mi się odnieść kolejny wielki sukces i zdać egzamin na prawo jazdy. Był to jednak pierwszy krok do mobilności. Drugim jest zdobycie odpowiednio przystosowanego samochodu. Niestety koszt zakupu i dostosowania w sposób umożliwiający mi bezpieczną jazdę przekracza moje możliwości finansowe. W związku z tym zwracam się z prośbą o pomoc do wszystkich, którzy mogą ułatwić mi ukończenie tej niezwykle trudnej "Drogi do mobilności".

Więcej informacji o mnie znajduje się zakładce "O mnie".


Zbiórka funduszy prowadzona na specjalnie wyodrębnione konto w Fundacji pomocy studentom i absolwentom niepełnosprawnym ruchowo "Normalna Przyszłość"(dane w zakładce ”Jak pomóc”).

Na chwilę obecną łącznie udało nam się zebrać ponad 65 tys zł, za co bardzo wszystkim DZIĘKUJĘ!


FUNDACJA NORMALNA PRZYSZŁOŚĆ=Wszystkim, którzy w najmniejszym stopniu przyczynią się do pokonania bariery transportowej poprzez pomoc w zakupie dostosowanego samochodu serdecznie dziękuję. Każde, nawet najmniejsze wsparcie jest dla mnie niezwykle cenne.Liczy się każdy grosz! 
FACEBOOK
POLUBISZ???Powiadom innych:

dodajdo

Udostępnij na Facebooku! Dodaj do Śledzika! Wrzuć w Gwar Wyczaj to! Dodaj do Flakera! Dodaj do Digg!
Info

Fundacja Normalna Przyszłość.

Nr KRS: 0000197482
Al. Stanów Zjednoczonych 53/pok. 421
04-028 Warszawa
Nr rachunku bankowego: 13 1440 1299 0000 0000 1079 3998

Z dopiskiem: "dla Katarzyny Machowskiej"


61,061 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl