Nawigacja
Strona Główna
O mnie
Jak pomóc?
Dostosowanie samochodu
Podziękowania
Pomogli
Galeria
Polecane strony
Do pobrania
Kontakt
1%
POMOGĘ W ROZLICZENIU PIT W ZAMIAN ZA 1% PODATKU!

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZĘ O KONTAKT.


Image and video hosting by TinyPic
Online
Strona główna
Mobilność to swoboda przemieszczania się.

Dla mnie jako osoby niepełnosprawnej jest receptą na lepszą, codzienną rehabilitację, na dalszy rozwój, samodzielność, niezależność,

na pełną integrację zarówno tą społeczną jak i zawodową.PRZEKAŻ 1% PODATKU

2020--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kochani,

Chciałam Wam bardzo serdecznie podziękować za 1%. W tym roku 2,7 tys😊 Co prawda z zakupem auta się już raczej pożegnałam, ale Wasze pieniążki trafiły w tym roku na rehabilitację i zakup nowej mniejszej elektrycznej bryki😉 Mój staruszek 10 letni zaczął się buntować(może dlatego żebym siedziała na d… w domku). Także wiecie… ten …tego czekam na wiosnę i w drogę. Bo jak to śpiewa pewien fajny zespół😉: „trzeba nam dom zamknąć zgubić klucze, drogą pójść przed siebie w nieznane… Żyje w nas tęsknota co nie daje w miejscu trwać…”

Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI!>

2019--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hej Kochani,

po pierwsze jeszcze raz WIELKIE dzięki za Wasz 1% za ubiegły rok. Jesteście cudowni!

Wielu z Was zapewne oczekuje wieści o zakupie autka.

Niestety ostatnie dwa lata nie były dla mnie zdrowotnie łatwe.
Moje schorzenie coraz bardziej daje się we znaki zabierając coraz więcej siły mięśniowej. 27 lat jazdy na wózku i ciągłego wspierania słabych mięśni kręgosłupa na ręce spowodowało jałową martwicę kości księżycowatej w lewym nadgarstku. Diagnoza brzmiała dla mnie jak wyrok pozbawiający mnie samodzielności. W życiu kieruję się zasadą, że moje problemy są moim wyzwaniem, więc zaczęłam walkę. Najpierw operacja(operował mnie sam Mistrz dr. Adam Domanasiewicz), a później kosztowna rehabilitacja. Ostatnie badania wykazały co prawda zatrzymanie procesu chorobowego, lecz niestety sama kość nadal się nie zrewaskularyzowała. Przede mną, więc dalsza rehabilitacja zarówno ręki jak i kręgosłupa, który bardzo mocno też na tym ucierpiał.

To wszystko powoduje, że domowy budżet jest mocno nadszarpnięty ciągłymi wydatkami.  Akumulatory do wózka zakupione w 2018 wytrzymały zaledwie półtora roku. Na dniach muszę się liczyć z kolejnym wydatkiem 2-3 tys zł.

Pozwoliłam, więc  sobie na rozszerzenie celu zbiórki na moim subkoncie. Pieniądze z zeszłorocznego 1% zostały wykorzystane za pobyt w szpitalu rehabilitacyjnym  po operacji ręki w Konstancinie Jeziornej a następnie rehabilitację w miejscu zamieszkania.

Zakupy tych usług/rzeczy są dla mnie niezbędne do prowadzenia normalnego, aktywnego życia.

Jak to mawiał Stephen Hawking …”nie pozwólmy aby nasz duch był tak niepełnosprawny jak nasze ciało”

Jeżeli, więc nie macie co zrobić ze swoim 1% i chcielibyście   mnie wesprzeć w tej drodze to gorąco się polecam.

Z góry dziękuję.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestem osobą poruszającą się na wózku inwalidzkim, od urodzenia choruję na rzadką chorobę neurologiczną Polineuropatię. W swoim życiu kieruję się zasadą, że "nie można nie robić niczego tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego", co powoduje, że pomimo swojej niepełnosprawności staram się żyć jak najaktywniej:) Myślę, że wiele już w życiu dzięki wsparciu najbliższych udało mi się osiągnąć. Jednakże nadal moją główną barierą jest mobilność, choć pomimo czterokończynowego niedowładu i wielu problemów technicznych udało mi się odnieść kolejny wielki sukces i zdać egzamin na prawo jazdy. Był to jednak pierwszy krok do mobilności. Drugim jest zdobycie odpowiednio przystosowanego samochodu. Niestety koszt zakupu i dostosowania w sposób umożliwiający mi bezpieczną jazdę przekracza moje możliwości finansowe. W związku z tym zwracam się z prośbą o pomoc do wszystkich, którzy mogą ułatwić mi ukończenie tej niezwykle trudnej "Drogi do mobilności".

Więcej informacji o mnie znajduje się zakładce "O mnie".


Zbiórka funduszy prowadzona na specjalnie wyodrębnione konto w Fundacji pomocy studentom i absolwentom niepełnosprawnym ruchowo "Normalna Przyszłość"(dane w zakładce ”Jak pomóc”).


FUNDACJA NORMALNA PRZYSZŁOŚĆ=Wszystkim, którzy w najmniejszym stopniu przyczynią się do pokonania bariery transportowej poprzez pomoc w zakupie dostosowanego samochodu serdecznie dziękuję. Każde, nawet najmniejsze wsparcie jest dla mnie niezwykle cenne.Liczy się każdy grosz! 
FACEBOOK
POLUBISZ???Powiadom innych:

dodajdo

Udostępnij na Facebooku! Dodaj do Śledzika! Wrzuć w Gwar Wyczaj to! Dodaj do Flakera! Dodaj do Digg!
Info

Fundacja Normalna Przyszłość.

Nr KRS: 0000197482
Al. Stanów Zjednoczonych 53/pok. 421
04-028 Warszawa
Nr rachunku bankowego: 13 1440 1299 0000 0000 1079 3998

Z dopiskiem: "dla Katarzyny Machowskiej"


69,640 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl